Podpora ERP systému - junior

Pod Stromovkou 207, Litvínovice
APEX pro gaming s.r.o.

Contact Austria: career@apex-gaming.com
Contact Czech Republic: hr@apex-gaming.com

Co Vás čeká?

Náplní práce je podpora při vývoji, správě a údržbě firemního informačního systému, tvorba a správa dokumentace, komunikace a řešení technických potíží s uživateli, příprava analýz.

Co od Vás očekáváme?

Vzdělání SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru nebo znalosti obdobné úrovně

Pozitivní vztah k IT a technologiím

Zkušenost s jakýmkoliv programováním

Dobrá znalost MS Office, především Excel a Word

Výborné komunikační dovednosti

Aktivní, flexibilní a zodpovědný přístup

Analytické a kritické myšlení

Chuť stále se učit novým věcem

Přirozenou pečlivost

Dovednost pracovat samostatně, ale i v týmu

Co u Vás uvítáme?

Zkušenost s Helios Orange nebo jiným ERP

Orientaci v procesech výrobního podniku

Orientaci v ekonomice a účetnictví podniku

Mírně pokročilou angličtinu

Nabízíme:

Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí

Příspěvek na stravování/ elektronická stravenka

Bonusy / prémie

Firemní akce

Vzdělávání

Možnost částečného home office

Flexibilní pracovní doba

Notebook, telefon, firemní tarif

Práce na HPP, nástup dle dohody

Nástupní mzda od 35.000 Kč hrubého dle schopností a zkušeností