Logistik (ž/m)

Pod Stromovkou 207, Litvínovice
APEX pro gaming s.r.o.

Contact Austria: career@apex-gaming.com
Contact Czech Republic: hr@apex-gaming.com

Co vás čeká

  • navrhování optimálního druhu dopravy, přepravy
  • komunikace s dodavateli a zákazníky při zajištění přepravy
  • vyjednávání cen dopravy a smluv s přepravci
  • komunikace s celním úřadem, evidence a dokumentace (EUR1)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti v oblasti logistiky a celní dokumentací min. 1 rok
  • aktivní znalost AJ ústně i písemně
  • znalost práce na PC, MS Office, MS Excel
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost, důslednost
  • ŘP sk. B

Co vám můžeme nabídnout

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • příspěvek na stravování
  • bonusy / prémie
  • firemní akce
  • vzdělávání - jazykové kurzy
  • práce na HPP, nástup ihned
  • nástupní plat od 33.000 Kč hrubého/měsíc